8 maj 2022

W wieczornej strzelaninie w Radomsku trzy osoby ranne

fot. PAP
Trzy osoby zostały ranne w strzelaninie, do której doszło w sobotę wieczorem w centrum Radomska (woj. łódzkie); dwie od ran postrzałowych, a jedna od uderzenia nieustalonym narzędziem - powiedziała PAP rzeczniczka radomszczańskiej policji kom. Aneta Wlazłowska.
REKLAMA

Rzeczniczka podała, że do strzelaniny doszło w sobotę wieczorem przy ulicy Przedborskiej w centrum Radomska (Łódzkie).

"Było to w okolicach sklepu. Policjanci potwierdzili, że doszło do strzelaniny. Okazało się, że dwóch mężczyzn ma rany postrzałowe, trzeci ranny mężczyzna został uderzony jakimś narzędziem" - przekazała PAP Wlazłowska. "Mężczyznom udzielono pomocy medycznej. Jeden z nich jest w szpitalu" - podała.

"Dwaj mężczyźni są w dyspozycji policji, są przesłuchiwani" - dodała.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. "Teraz jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić" - wskazała policjantka. (PAP)

autor: Hubert Bekrycht

hub/ pad/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Łowicz
9.2°C
wschód słońca: 04:41
zachód słońca: 20:32
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łowiczu