Policjanci opowiadali o swoim zawodzie

fot. KPP w Łowiczu
Łowiccy funkcjonariusze na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy uczestniczyli w „Europejskich Dniach Pracodawców 2022”, gdzie prezentowali zawód policjanta wśród bezrobotnych.

17 maja 2022 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyło się spotkanie z osobami poszukującymi pracy. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia. Policjanci przedstawili prezentację multimedialną. Osoby bezrobotne zostały zapoznane z procedurą rekrutacji, omówione zostały poszczególne jej etapy. Ponadto mundurowi opowiedzieli o swojej służbie i jak wygląda ich praca na co dzień. Wyjaśniali również na czym polega praca w poszczególnych wydziałach formacji. Ten zawód daje stabilność finansową i wiele możliwości rozwoju. Jest ciekawy i daje wiele satysfakcji z niesienia pomocy innym. Czekamy na osoby odważne, ambitne i chcące pomagać innym.

Kandydatów zainteresowanych służbą w Policji serdecznie zapraszamy także na „Doborowe Czwartki” w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 14.00-16.00. Zapraszamy już 2 czerwca!
Czekamy na Was!

kom. Urszula Szymczak