22 kwiecień 2024

Sklepowy złodziej z zarzutami

zdjęcie: Sklepowy złodziej z zarzutami / pixabay/1424041
41-latek usłyszał zarzut kradzieży po ujęciu przez pracowników ochrony z towarem, za który nie zapłacił. Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

17 kwietnia 2024 roku po godzinie 18-tej Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu została powiadomiona przez ochronę jednego z marketów w centrum Łowicza o ujęciu mężczyzny, który dokonał kradzieży towaru. Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna ukradł wyroby alkoholowe i chemię gospodarczej, przekroczył linię kas nie płacąc za towar. Szybka i skuteczna reakcja pracowników ochrony doprowadziła do ujęcia sprawcy i przekazania policji. Wartość skradzionego towaru to ponad tysiąc złotych, powrócił na sklepowe półki. 41-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego został zatrzymany, śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Urszula Szymczak