1 wrzesień 2020

Śmiertelny wypadek na DK 14

fot. KPP w Łowiczu
Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 1 września 2020 roku w miejscowości Jamno. Nie żyje 22-latek.
Koronawirus
łódzkie
6079
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 1 września około godziny 9.45 na drodze krajowej numer 14 w miejscowości Jamno. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw 22-letni łowiczanin, jadąc w kierunku Łowicza zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na skutek zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu, zaś pasażerka pojazdu 17-letnia mieszkanka powiatu łowickiego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Łodzi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i ustalili świadków. Śledztwo mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności zdarzenia prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Apelujemy o ostrożność na drogach, dostosowanie prędkości do aktualnie panujących, zmiennych warunków na drodze, zależnych od pogody czy też natężenia ruchu. Pamiętajmy też o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych!

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
6079
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łowiczu