7 lipiec 2020

Wakacyjny punkt kontroli autobusów w Łowiczu

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji jest priorytetem Policji. Ważnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na letni wypoczynek. Jak co roku łowiccy policjanci z ruchu drogowego zorganizowali „wakacyjny punkt kontroli autobusów” .
Koronawirus
łódzkie
6247
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Podczas kontroli sprawdzany jest przede wszystkim stan techniczny autobusu i jego wyposażenie, uprawnienia kierującego oraz stan trzeźwości.

Najlepszym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji. Wyznaczonym do kontroli miejscem jest parking za Urzędem Miasta w Łowiczu, (wjazd od ulicy Starorzecze).

Kontrolę autokaru można zgłosić w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, pod numerem telefonu: 46 830 95-25 lub 46 830 95 22.

 

Na stronie https://bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
6247
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łowiczu