18 sierpień 2023

Nowy wymiar standupu!

zdjęcie: Nowy wymiar standupu! / kupbilecik24.pl / Nowy wymiar standupu!
kupbilecik24.pl / Nowy wymiar standupu!
Zapraszamy 15 września 2023 roku do Poprawiny, Łowicz, ul. Zduńska 52.
REKLAMA
data: 2023-09-15 19:30
miejsce: Poprawiny, Łowicz, ul. Zduńska 52
bilety: KUP BILET
 

Komicy nowego nurtu stand-upu już 15 września w Łowiczu!

Hej, Łowicz! Już 15 września o godzinie 19:30 dwóch undergroundowych komików, przedstawiciel komedii stand-up, rozśmieszy Cię do łez! Żyją stand-upem, niemal codziennie testują swoje żarty w stołecznych barach podczas open miców, aby wycisnąć maksimum śmiechu z każdego z Was! Niecodzienne tematy żartów, ostre i nieoczekiwane puenty, a przede wszystkim powiew świeżości w stand-upie - wszystko to gwarantują Krzysiek Szczapa i Sergiej Nowikow. Gdybyś jakimś cudem nie natrafił jeszcze na nasze żarty, przeglądając Facebooka, YouTube albo TikToka, oto króciutka notka o tym, kim jesteśmy:

Krzysztof Szczapa - przedstawiciel komedii, w której każdy może zostać ranny. Dotyka różnych grup społecznych, nie ma tematów tabu, potrafi zaskoczyć - więc bądźcie czujni. Zwycięzca IV i VII Open Mic Battle. Zwycięzca lubelskiej edycji bitwy komików. Autor kultowego żartu o toalecie w Poznaniu, które obiegł całą Polskę! Za swoimi plecami ma supporty najbardziej znanych i lubianych komików w Polsce!

Sergiej Nowikow - bez wątpienia najlepszy (bo jedyny) komik z Siedlec, ojciec-założyciel klubu Standup Siedlce. Ma magistra z lingwistyki stosowanej, a więc komikiem jest iście zawodowym! Od dwóch lat występuje niemal codziennie po polsku dla Polaków, oraz po rosyjsku dla migrantów ze wschodu. Dostrzega masę komizmu w relacjach międzyludzkich, stereotypach na temat narodowości oraz nawet najprostszych wyrazach! Supportował kilku czołowych polskich (i nie tylko!) komików.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Stand-up: Sergiej Nowikow i Krzysztof Szczapa
artyści:
Sergiej Nowikow i Krzysztof Szczapa
Krzysztof Szczapa - przedstawiciel komedii, w której każdy może zostać ranny. Dotyka różnych grup społecznych, nie ma tematów tabu, potrafi zaskoczyć - więc bądźcie czujni. Zwycięzca IV i VII OPEN MIC BATTLE. Zwycięzca lubelskiej edycji BITWY KOMIKÓW. Autor kultowego żartu o toalecie w Poznaniu, które obiegł całą Polskę! Za swoimi plecami ma supporty najbardziej znanych i lubianych komików w Polsce! Sergiej Nowikow - bez wątpienia najlepszy (bo jedyny) komik z Siedlec, ojciec-założyciel klubu Standup Siedlce. Ma magistra z lingwistyki stosowanej, a więc komikiem jest iście zawodowym! Od dwóch lat występuje niemal codziennie po polsku dla Polaków, oraz po rosyjsku dla migrantów ze wschodu. Dostrzega masę komizmu w relacjach międzyludzkich, stereotypach na temat narodowości oraz nawet najprostszych wyrazach! Supportował kilku czołowych polskich (i nie tylko!) komików. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łowicz
12.6°C
wschód słońca: 06:30
zachód słońca: 18:33
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łowiczu

kiedy
2023-09-27 19:00
miejsce
Łowicki Ośrodek Kultury, Łowicz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-12 19:00
miejsce
Łowicki Ośrodek Kultury, Łowicz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-20 19:00
miejsce
Poprawiny, Łowicz, ul. Zduńska 52
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-28 17:00
miejsce
Ośrodek Sportu i Rekreacji,...
wstęp biletowany